• +90322 244 1037
  • contact@daahk.org
  • Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi - Adana

Kongre Tarihi ve Yeri
24. Uluslararası Doğu Akdeniz Aile Hekimliği Kongresi, 08 – 11 Mayıs 2025 tarihlerinde Adana’da Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi‘nde yüz yüze ve çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongrenin resmi dili İngilizce ve Türkçe’dir.

Kayıt ve Danışma
Kayıt ve danışma masaları, Kongre Merkezinde 08 Mayıs 2025 günü saat 09:00’da açılacak ve 11 Mayıs 2025 günü saat 12:00’ye kadar açık olacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcı ve refakatçilerin toplantı merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında sergi alanlarında ve diğer sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları toplantının sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

Kredilendirme
Türk Tabipler Birliği toplantımıza Sürekli Tıp Eğitimi (STE) kredi puanı vermektedir. Bu krediler ile ilgili TTB-STE formları kongre çantaları içinde bulunacaktır.
Toplantımız ayrıca Sürekli Mesleki Gelişim (SMG) kredi puanı ile de kredilendirilecektir. Bu krediler ile ilgili TAHYK-SMG formları kongre çantaları içinde bulunacaktır.

Sergi Alanı
Kongre boyunca ilaç ve medikal cihaz firmaları ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılmış olan alanda sergileyecektir. Sergi alanı tüm kongre boyunca açık olacaktır.

Davet Mektubu
Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Kurslar
Kongre programı dahilinde, 08 ve 11 Mayıs 2025 günlerinde çeşitli kurslar gerçekleştirilecektir. Kurslarla ilgili detaylı bilgilendirmeyi bilimsel program sayfasından takip edebilirsiniz.

Katılım Belgesi, Bilimsel Program ve Konuşma / Bildiri özetleri CD’si
Katılım belgeleri kongre bitiminde kongre merkezinde bulunan kayıt masasından dağıtılacaktır. Kongre Bilimsel Program ve Konuşma / Bildiri özetleri www.daahk.org adresinde PDF olarak yayınlanacaktır.